Haber

MHP Genel Başkanı Bahçeli: “MHP, sporun kirli siyasete alet edilmesini şiddetle kınıyor”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Ülkemizin böylesine hassas ve acılı günlerinde MHP, sporun kirli siyasete alet edilmesini şiddetle kınıyor.” sözünü kullandı.

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye son yüzyılın en büyük deprem felaketiyle boğuşurken, Fenerbahçe-Konyaspor maçı sırasında tribünlerden “istifa” sloganlarının atılmasını “sorumsuz ve bilinçsiz” olarak nitelendirdi.

Bahçeli, Galatasaray-Alanyaspor ve Beşiktaş-Antalyaspor kulüpleri arasında oynanacak maçlarda ‘istifa’ sesleri yükseltilirse futbol kulüplerinin kandırılıp tuzağa düşürüldüğünün anlaşılacağını belirtti.

“MHP, ülkemizin böylesine hassas ve acılı günlerinde depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza karşı gösterilen saygısızlığı, sporun kirli siyasete alet edilmesini şiddetle kınıyor. Maçların seyircisiz veya gerekli tedbirler alınarak oynanması için acil ve gerekli adımları atın.MHP konunun takipçisidir.Türkiye’yi kınamak isteyenlere göz yummamız bu aşamada mümkün değil. futbolu rezalet ve rezalet.”

kilimli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu