Yaşam

Kariyerlerinin Zirvesindeki Misafirler Harran Üniversitesi’nde Öğrencilerle Buluşmaya Devam Ediyor

Başarıya Giden Yolda Kariyer Planlama’nın 2. söyleşisi Harran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlendi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Çelik, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Doç. Dr. Zeynep Müjde Sakar, Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Dr. Efe Murat Erbaş, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, üniversiteye mesleklerinin zirvesinde olan konukları davet ederek üniversite öğrencilerinin deneyimlerini aktarmalarına yönelik programlar düzenlemektedir.

Başarıya Giden Yolda Mesleki Planlama-2 programında Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Halfeti Belediye Başkanı Onur Albayrak, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Meclis Üyesi ve Ekonomi Şube Başkanı Doç. Zeynep Müjde Sakar ve Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Dr. Efe Murat Erbaş çalışma hayatındaki büyük bilgi ve birikimlerini öğrencilere aktardı.

Öğrencilerin mezun olduktan sonra iş hayatına daha hızlı uyum sağlamalarına yardımcı olmak için sunumlar yapan konuklar, öğrencilere çeşitli önerilerde bulundu.

Konuşmacıların öğrencilerin sorularını yanıtlaması ve teşekkür belgelerinin takdiminin ardından program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu