Haber

Kılıçdaroğlu, sunucunun “Halkımız Erdoğan’a oy verirse…” sorusunu yarıda kesti: Vermez, niye versin?

Seçime iki gün kala Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Halk TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu “Yeni Bir Sabah” programına konuk oldu ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“VURGULARIN KURU SOĞANA İHTİYACI VAR”

Başladığı soruyu “Aklıma geldi. Halkımız 14 Mayıs gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verirse…” sözleriyle yarıda kesen Kılıçdaroğlu, sormaya başladığı soruyu da, “Vermeyecek, Vermeyecek” diyen Kılıçdaroğlu, ‘Soğana muhtaç hale geldi. Niye versin? Vatandaş huzur istiyor’ dedi. kendi ülkesinde pazara giremez hale geldi” dedi.

“BAZI PROVOKASYONLAR OLABİLİR, ÇOK DİKKATLİ OLUN”

“14 Mayıs gecesi halkımıza ne diyorsunuz?” sorusuna da yanıt veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Vatandaş olarak okulların önünde sayım yapılırken görsünler, sayımların hatasız yapılıp yapılmadığını izlesinler. İsyan çıkarmasınlar. büyük şovlar, neşe şovları yapın. Akşam herkes evinde, televizyonunun karşısında haberleri izliyor, sonuçlar hep bir aradayız, hep beraberiz. Bundan dolayı bazı provokasyonlar olabilir. Bu provokasyonlara karşı son derece dikkatli olsunlar. Herkes sakin bir şekilde 15 Mayıs sabahını beklesin” dedi.

sile-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu