Haber

İllere göre Yeniden Refah Partisi adaylarının tam listesi

ANKARA (İGFA) – Refah Partisi’nin yeniden Genel Başkanı olan Fatih Erbakan, İstanbul 2’nci Bölge 1’inci olağan milletvekili adayı oldu.

İşte İl İl Yenileme 28. dönem aday listeleri

ADANA
SELAHATTİN BAYSAL LİSANS TİCARETLERİ
FAZİLET GÜMÜŞ LİSANS MİMARI
SERDAL SÜNDÜK LİSANS TİCARETLERİ
ABDULLAH ABACI LİSANS MÜDÜRLÜĞÜ
MUSTAFA BOZKURT ORTAOKUL TİCARET
VOLKAN ÇEVİK LİSESİ İŞLETMECİLİK
UFUK ÇİNGİRLER LİSANS SİYASET BİLİM
MUSTAFA KAFI LİSESİ SANATÇI
MUSTAFA İLKÖĞRETİM TİCARETİNE GELDİ
YUSUF AKTÜRK İLKÖĞRETİM MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM KÖSE ORTAOKULU ÇALIŞAN
İLHAN TÜMENCİ ORTAOKULU TİCARET
SALİH PINAR LİSESİ İŞLETMECİLİK
İSMAİL ERDOĞAN İLKOKULU TİCARET
YUSUF AYAZ SANATÇILIK

ADIYAMAN
SAİT AYBAK
ismail demir
SADIK YAVAŞ
FEHMİ KOYUNCU
BÜNYAMİN MEME

AFYON
NEVZAT SARLAK LİSANS ÖĞRENCİSİ EMEKLİ
ŞÜKRÜ SARIDERE RUHSAT AVUKATI
TUNCAY YAZKAN LİSANS ÖĞRENCİSİ EMEKLİ
LÜTFİYE POLAT LİSANS TİCARETLERİ
YASİN KOCATAŞ LİSESİ İŞLETMECİLİK
ABDULLAH ALADAS YÜK. LİSANS VETERİNERLİK

AĞRI
Oğuzhan YAMİ LİSANS
HASAN BABAN DOĞRU DÖNGÜ
ÖMER YAŞAR LİSESİ
S. EMİN ERİM LİSESİ

AMASYA
KAZIM GÜMÜŞ LİSESİ
OSMAN AY LİSANS
KASIM BURSA BELGESİ

ANKARA 1. BÖLGE
Cengiz Can Sıkıntısı Lisans Sahibi Sendikacı
MEHMET MÜHENDİSLİK MEZUNU
NUREDDİN GÜL LİSANS ÖĞRENCİSİ EKONOMİST
AVUKAT TEVFİK ÖZTÜRK LİSANSLI AVUKAT
AVLANMAK. MURAT ÇELEBİ RUHSAT AVUKATI
ERDOĞAN CİNEVİZ LİSESİ SANATÇI
YALÇIN AKMAN LİSESİ MÜTEAHHİT MÜTEAHHİT
RAMAZAN MENTEŞE LİSANS TİCARET
ELVAN TETİK LİSESİ İŞLETMECİLİK
ERCAN ÇETİN İLKOKULU MAĞAZA
İBRAHİM ERDOĞAN İLKOKULU EMEKLİ
SEYFETTİN BOĞAZLI YÜKSEK LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
ABDULKADIR ATMACA LİSESİ ÖĞRENCİSİ

ANKARA 2. BÖLGE
SACID GÜNBEY YÜKSEK LİSANS AKADEMİK KADROSU
FATİH ÖZTEK YÜKSEK LİSANS AKADEMİK KADRO
MELİH GÜNER LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
DİLEK ÇELİK LİSANS GAZETECİSİ
ABDUKADİR YILMAZ RUHSAT AVUKATI
HÜSEYİN EKİNCİ LİSESİ SANATÇI
YAHYA COŞKUNSU ORTAOKUL MÜDÜRLÜĞÜ
İBRAHİM ÇAKIR LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
ERHAN ŞENGÜL USTA İŞÇİ
YÜKSEL BİLAL ADAK LİSANS MÜDÜRLÜĞÜ
NUH YASER YILDIRIM LİSESİ İŞ ADAMI

ANKARA 3. BÖLGE
MEHMET FATİH UĞURLU LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
SELÇUK GEYVELİ LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
BAHATTİN SUNGUR LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
BÜLENT OSMANAĞAOĞLU LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
AVUKAT ZEKİ UÇAR LİSANSLI İŞ ADAMI
İDEAL YENİ DÜNYA LİSE BİNASI Hanımefendi
MEHMET ALTINGÖZ LİSESİ İŞ ADAMI
ERDOĞAN YEŞİLSANCAK LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
AYTAÇ KILIÇ LİSANS MEZUNU İŞ ADAMI
HİLAL ÇEKMEN LİSESİ İŞ ADAMI
ZUMRUDE KAYABAŞI LİSESİ İŞ ADAMI
VEYSEL GÖRGÜLÜ LİSESİ EMEKLİ

ANTALYA
ATINÇ KORKMAZ
ALİ KÖKSAL
YUSUF İSLAM ÇELİK
Ümit ÖZKURT
HASAN ÇAPUN
FETHİ BAŞUSLU
VELİ DERE
PINAR TOPUZ
BURAK DOĞAN
AHMET HAKAN YUMAKOĞULLARI
OĞUZHAN YILDIRIM
MEHMET BAYRAK
İBRAHİM ÖMER REYHAN
ALİ ARSLAN
TANER TEKİN
KASIM ARSLAN
HES AK

ARTVİN
TAKIMLAR
ZAFER ZOR
ENTELEKTÜEL
HÜSEYİN ASLAN
BÜLENT AY
EMİN İŞLERİ
ALPER SEZER
HAVVA TÜRK
DEVRİMCİ OKTAN
ALİ KESER
cumalı sinek
AYHAN USLU
ÖZCAN KAPLAN
MUHSİN ERSENSAN

BİTLİS
AYHAN USLU
ÖZCAN KAPLAN
MUHSİN ERSENSAN

BURSA 1. BÖLGE
MEHMET ALTINÖZ
AHMET GÖK
KENAN YİRİKOĞULLARI
YUNUS KOÇAK
NECATI ASLAN
SERAP BİLGİN
FATİH ŞAHİNLER
ALİ YAVAŞ
MUSTAFA PEHLIVAN
SEYFULLAH KARAKAYA

BURSA 2. BÖLGE
NAİM ÖZTÜRK
İBRAHİM VİDİNLİOĞULLARI
AVUKAT GÖZDE ÇELİK
ÜMİT YILGIN
Celalettin ERGÜN
ERGİN YILMAZ
FEHİM TOPÇU
SAY KADRİYE
NİMETULLAH NARMAN
MEHMET KULESİ

ÇANAKKALE
CAHİT BOLELLİ
ABDULKADİR PEHLİVANOĞLU
SERKAN KURU
YÜKSEL ÜST

ÇANKIRI
MUHAMMED FATİH MUJDECİ
METİN ERDOĞMUŞ

ÇORUM
YAKUP TAŞI
YASİN GÜLER
ÖMER KARSLI
FERHAT YEGEN

DENİZLİ
AZİZ KALAYCI
İDRİS OKTAY
BAYRAM ALİ GEDİK
melahat berk
Ferit Çetin
UĞUR KARAKAYA
OSMAN KAÇAR

DİYARBAKIR
ALİ ERDEM
MEHMET ALİ AYHAN
MEHMET GÜMÜŞ
MEHMET ZAFER HATİPOĞLU
NEZİHE TAŞKIN
MEHMET AKİF BABATLI
ŞÜKRÜ DİNÇ
ABDURRAHMAN ZENGİN
MEHMET ARAS
KEREM DEMİR
YUSUF DEMİRKOL
KADİR AYTEMUR

Edirne
ALİ YALÇINDAĞ
HAKAN ÇALIŞKAN
TUGAY SUTCAN
ismail sözlü

ELAZIĞ
PROF.MEHMET ÇAVUŞ
AVUKAT İBRAHİM GÖK
MEHMET TAN
SALİH ÇAKICI
HATİCE İNLİKAYA

ERZİNCAN
EMRAH BAYDIR
AHMET AKDAĞ

ERZURUM
ADNAN BOZAN
Sadık Kedi
CEMAL OKAN PAPUCCU
İHSAN BAKİ
ALPARSLAN İLGÜN
MEHMET BERK

ESKİŞEHİR
OSMAN MANDACI
EMRAH ALTUN
DİNÇ BİÇER
DEFNE ARSLAN
Ramazan Uylas
AYDAN AYA

GAZİANTEP
ŞÜKRÜ YILMAZ
NÜRETTİN ÖZKAYA
SEDAT YILDIZ
ESRA ALATI
MEHMET ÖS
MEHMET AKGÜL
M. FATİH BORSEKEN
MUSTAFA BİLİCİ
FARUK SONER ATAŞ
İRFAN DEMİRHAN
SUAT BOZKURT
ERKAN SÜZERER
ÖMER ATILGAN
MEHMET COŞKUN KAYA

GİRESUN
KAHRAMAN ÖZTÜRK
SERKAN OKTAY
EŞREF BEKDEMİR
AKIF ALTUN
GÜMÜŞHANE
ZIA NAS
ADEM UTKU

HAKKARI
ALİ ÖZER
ADNAN KAPLAN
ŞÜKRİYE YILDIZ TATLI

HATAY
YUSUF METİN
LATİF ÇELİK
ENES AĞIRMAN
MUSTAFA AÇIK
MEHMET DİNÇER
ADBDULLAH YILDIZ
CUMALI HELVACI
YAKUP DOĞRU
ENİS HACIOSMANOĞLU
ÖMER YİĞİT
GÜRKAN AKBAŞ

ISPARTA
İsmail Kıvrak
SAMET TOLUNAY
RAMAZAN ÖZDAMAR
SÜLEYMAN AYDOĞDU

MERSİN
TANER BOZ
ADNAN UYAR
KUTSAL GÜN ALLAH’TIR
MEHMET BİLGE ŞAHİN
MİKAIL TEKCE
İZZEDDİN ALKAN
SEFA ÇAYI
RAMAZAN ALUÇ
AHMET YILDIRIM
MUSA ÖZMEN
YUNUS TURAN
SONER ÇELİK
NEVZAT DÜRGEN

İSTANBUL 1. BÖLGE
SUAT PAMUKCU ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK
DAVUT GÜLOĞLU LİSANS ÖĞRENCİSİ
CEMİL ÇOLAK ÜNİVERSİTESİ SERBEST MESLEK
MEHMET FATİH BAYRAMOĞLU YÜKSEK LİSANS AKADEMİK KADRO
ERHAN ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ MUHASEBESİ
BURHAN ŞAFAK USTA AVUKAT
ABDULLAH DİNÇ MASTER YÖNETİCİSİ
HASAN KÖTEN YÜKSEK LİSANS AKADEMİK KADROSU
MİKTAT FAZİLET ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİSİ
RABİA LİDER ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİS
İSMAİL POLAT LİSESİ LOJİSTİK
VEFA AKTUZ ÜNİVERSİTESİ SERBEST MESLEK
MAHMUT BAŞAK ÜNİVERSİTESİ SANATÇILIK
CEMİL ALGEBİR ÜNİVERSİTESİ SERBEST MESLEK
ŞENEL AKARÇEŞME ORTAOKUL MÜDÜRLÜĞÜ
LEVENT METİN ÜNİVERSİTESİ SANATÇILIK
KÜÇÜKAĞA HACIEFENDİOĞLU ORTAOKULU MUHASEBECİ
YUNUS YAĞCI LİSESİ İŞ ADAMI
MUSTAFA ALPAY ÜNİVERSİTESİ YÖNETİCİSİ
ZÜLEYHA VARLIKLI LİSESİ İŞ ADAMI
EROL KARAKOC LİSESİ İŞ ADAMI
MUSTAFA ÖZER ÜNİVERSİTESİ AVUKAT
HASAN YİĞİT ÜNİVERSİTESİ İŞ ADAMI
ERDAL KIRAN ORTAOKULU İŞ ADAMI
ZEYNEP ASLAN ÜNİVERSİTESİ SERBEST MESLEK
CENGİZ KARA LİSESİ SANATÇILIK
HAYRİ AYYILDIZ İLKOKULU MAĞAZA
HALİL LİSE ANAHTAR MÜTEAHHİT MÜTEAHHİT
OSMAN AYAZ LİSESİ MÜTEAHHİT MÜTEAHHİT
HURİYE KELEŞ ORTAOKULU İŞ ADAMI
FATİH AKÇAY LİSESİ TEKNİSYENİ
MEHMET KILINÇKAYA ÜNİVERSİTESİ SANATÇILIK
TURGUT SADIKOĞLU LİSESİ ÖZGÜR MESLEK
DİLEK SAMANCI ÜNİVERSİTESİ KONUTLARI Hanımefendi
ÖMER AK LİSESİ ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL 2. BÖLGE
MUHAMMED ALİ FATİH ERBAKAN USTASI USTA
DOKTOR ÜCRETSİZ
DOĞAN AYDAL YÜK. LİSANS ÖĞRETİM KADROSU
LÜTFÜ ŞENOCAK LİSESİ ÜCRETSİZ
DAVUT KONAKÇI LİSESİ ÜCRETSİZ
TEKİN KARATAŞ LİSESİ İŞ ADAMI
MUSTAFA SARI LİSESİ EMEKLİ
OSMAN UÇAR LİSESİ İŞ ADAMI
HALİT ÖZKARATAŞLIOĞLU LİSESİ BEDAVA
MİKAIL KARAHAN LİSESİ ÜCRETSİZ
MAHMUT KUDAN LİSESİ ÜCRETSİZ
BEYZA ÖZMEN LİSESİ BEDAVA
ORHAN KARA LİSESİ ÜCRETSİZ
ORHAN ÇAĞLAYAN LİSESİ ÜCRETSİZ
HACI RAMAZAN KAYA LİSESİ ÜCRETSİZ
HALİL İBRAHİM ECE LİSE ÜCRETSİZ
TEVFİK YAZICILAR LİSESİ ÜCRETSİZ
ABDULKADİR ŞENGÜL LİSESİ ÜCRETSİZ
ESMA TIĞLI LİSESİ BEDAVA
SONGÜL AKSEL LİSESİ BEDAVA
ÜMMÜHAN ADIGÜZEL LİSESİ ÜCRETSİZ
ALİ YENE LİSESİ BEDAVA
CENGİZHAN SESLİKAYA LİSESİ ÜCRETSİZ
ASLAN ESLAM TÜRKMEN LİSESİ ÜCRETSİZ
MURAT MARAP LİSESİ BEDAVA
ZEYNEL ÖZMEN LİSANSSIZ
BAY. GÜL ONLİSAN ÜCRETSİZ
VAHDET ERDOĞAN RUHSATSIZ

İSTANBUL 3. BÖLGE
DOĞAN BEKİN LİSANS YAZARI
AVUKAT BAYRAM SAKARTEPE LİSANS AVUKATI
MUSTAFA DOĞAN LİSANSSIZ MESLEK
PROF.DR.SERHAT FINDIK LİSANS ÖĞRENCİSİ DOKTOR
KADİR KARACA LİSANS ÖĞRETİM KADROSU
ABDÜRREZZAK İLBEYİ LİSANS MÜDÜRLÜĞÜ
RECEP EROL LİSANSLI İŞ ADAMI
SETENAY KANAR
ALİ YÖNEM LİSANS EMEKLİ
RAMAZAN KAHVECİ YARDIMCI MEZUN MÜTEAHHİT FİRMA
BEKİR KÜÇÜKÇAYIR RUHSAT AVUKATI
MEHMET YAVAN LİSESİ TURİZM
EMİNE BARUTÇU LİSESİ HÜR MESLEK
HASAN BAHÇIVAN LİSELİ İŞ ADAMI
YAKUP POLAT RUHSATLI İŞ ADAMI
YUNUS EMRE TAŞÇI LİSANS TİCARET
OSMAN ÜNSAL LİSESİ HÜR MESLEK
NURİ ÖZATA LİSESİ HÜR MESLEK
NEVZAT EMİROĞLU LİSESİ EMEKLİ
SERKAN KAYA LİSESİ İŞ ADAMI
İZZETTİN COŞKUN MA İŞ İNSANI
TALHA SAİT ATAY USTAS DOKTOR
M. AKIF BİÇER LİSANS YÜKLENİCİSİ
BÜLENT AYDIN ​​ORTAOKUL TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ
HAMZA AYDINLAR LİSANS ÖĞRENCİSİ PSİKOLOG
SAMET PEKER LİSANS LOJİSTİK
RAMZAN DEYİRMENCİ LİSANS MUHASEBESİ
YAHYA KEMAL KOÇ MA GÜVENLİK
ESRA BAYSAL LİSESİ HÜR MESLEK
BATUHAN FATİH DOĞAN LİSANS MEZUNU İŞ İNSANI
FAYSAL İLKAN LİSESİ MÜTEAHHİT MÜTEAHHİT
NİHAT TOKUŞ LİSANS MÜDÜRLÜĞÜ
MAHMUT FINDIK İLKÖĞRETİM OKULU İŞ ADAMI
MUHAMMET KOÇ LİSESİ İŞ ADAMI
TANSU YILMAZ LİSESİ MÜTEAHHİT MÜTEAHHİT
YASİN TOSUN TİCARET LİSESİ

İZMİR 1. BÖLGE
CEMAL ARIKAN
BAKI MURAT TOP
YUSUF DOĞAN
ALİ OSMAN KALKAN
RUZİYE TAN
NÜRETTİN YAKUT
EMRAH UYAN
İSMAİL TANAŞ
RAMAZAN DURAN
YUNUS DÜNYASI
NECATI KAVALCI
MERT ERKEZ
SAMET KOÇLU
ABDURRAHMAN KAYASI

İZMİR 2. BÖLGE
ABDURRAHMAN KARAMAN
HACI MEHMET SOLMAZ
ÖZBEK TAŞDEMİR
ALİ HAKAN KULAKÇİOĞLU
REŞAT SAYMAZ
YUSUF ŞİMŞEK
MURAT AVCIOĞLU
NAZİF TUNAHAN ŞEN
HASAN HÜSEYİN LEVENT
YAVAŞ OTUR
RAHMİ ÖZBAK
HAKAN MERKEZ
HASAN GÖL
MUAAMMER SARIBAŞ

KARS
MURAT KIZILTAŞ
OKAY AKARÇAY
ERTÜRK TOPÇU
KASTAMONU
İBRAHİM DEMİR
KAĞAN YORGUN
HAYRİ ÇELİK

KAYSERİ
BAŞKAN NARİN
ERCAN ARAS
ALİ RİZVAN
SELVER BOZTAŞ
ADEM KAHVECİ
MURAT YILMAZ
CENGİZ GENÇTÜRK
GÖKHAN DUMAN
HÜSEYİN ACAR
YUSUF ADIYAMAN

KIRKLARELİ
SERKAN SEFEROĞLU
MUSTAFA KARADAĞ
UFUK ÖZKARACAN

KIRŞEHİR
BİLAL DAVET KAYA
ALİ YAŞAR

KOCAELİ
MEHMET AŞILA
BASRİ ET
MEHMET ARAS
AHMET EMRE AYDIN
MAŞALLAH SÖĞÜT
YAŞAR BİRGÜL
SELİM KIRICI
MELİK YALÇIN
SÜLEYMAN KABACA
EMİN GÜRCAN
HAKAN UZUN
MURAT DOĞRU
TOLGA AYDIN
CİHAN KURDAL

KONYA
ALİ YÜKSEL
ADNAN ACAR
MEVLÜT KOÇ
MUSTAFA ÖZERDEM
TEMEL TURŞU
AVUKAT HATİCE İNLİDERE
MEHMET UYAN
MEHMET ALTUĞ
MEHMET KAÇAROĞLU
ismail topçu
HASAN DOĞAN
ÖMER CEYLAN
ALİ ÇAMGÖZ
BURAK CİHAT DÜNDAR
Feridun Demirci

KÜTAHYA
OSMAN GEZGİN
İRFAN GÜLEÇ
DR.İBRAHİM GİRGİN
BAYRAM TOSUN
MUHAMMET ALİ GÜNGÖR

MALATYA
BİLAL YILDIRIM
AHMET ATEŞ
YILMAZ ÖRÜCÜ
HACI YUSUF ÇINAR
DENİZ KAR
OKTAY ÇELİK

MANİSA
HAKAN LALEBAŞ
DOĞAN TAYYIP KARAKELLE
FUAR DURUMU
TOLGA YAMAKLI
MUHARREM HÜSEYİN ÇİPİLOĞLU
YALÇIN ÇAPANIK
MUHAMMET EMİN GÜLER
SEZEN KARBOĞA
AHMET ÇAKIL
RAMAZAN AKAR

KAHRAMANMARAŞ
MUHAMMED AYDOĞAR
MEHMET DERE
LEVENT PARLAK
MAHMUT SULAMASI
EKREM BEKEKÇ
MERVE KIRMACI KUTLU
HAKAN ZİBA
MİKTAT KUZHAN

Mardin
ÖMER FARUK AYDIN
ABDULLAH ÇELİK
YASİN ÇİFTÇİ
MEHMET ŞERİF GÜMÜŞAY
ABDULKADİR ÇAVUSOĞLU
MAHMUT ÖZER

MUĞLA
ismail baykal
KADİR GÜRSOY
ERSİN TOPTAŞ
HASAN SEFA TURSUN
MEHMET NESİM POLAT
FARUK ÖGE
NUMAN PÜSKÜLLÜ

MUŞ
DOĞRU BULUT
CEMALETTİN ÖZDEN
İRFAN ÇELİK
NEVŞEHİR
ABDULGANI ALTINIŞIK
ERSİN BAŞAR
MEHMET DERİN

NİĞDE
ALİ SELMAN IŞIK
TANER GÜMÜŞ
MEHTAP VAKFI

ORDU
ADEM AĞCA
HARUN PALA
ZEHRA ÇINAR
HASAN DEMİR
FİKRET BALCI
Ümit ÖZDEN

RİZE
MEHMET AKİF ZERDECİ
SAMET YAĞ
MÜMİN BAKIRCI

SAKARYA
HASAN ÇINAR
NURULLAH ALTINTAŞ
BİRAN HUKUKU
BEYZA ÇÖMLEKÇİOĞLU
SAMET BİNGAL
HİLAL PEKTAŞ
ISA SOYYİĞİT
MURAT KARAKOC

SAMSUN
YAŞAR YAZICI
CANER BİLGİN
HALİL İBRAHİM DEMİRELLİ
MUSTAFA BARUTCU
M. ISA ÖZTÜRK
ÖZCAN GÜLEÇİN
MURAT ASLAN
RECEP SEZEN
HÜSAMETTİN DEMİR

SİİRT
UMUT KUPASI
ATAULLAH BAYAV
FATİH EĞLENZ

SİNOP
UFUK ÖZKAPTAN
ERCAN ERDOĞAN

SİVAS
CEMİL LAÇİNER
FATİH KALKAN
GÖKSEL ÖZPINAR
CABİR ÇETİNKAYA
ENİSA KARAKOC

TEKİRDAĞ
MEHMET ÇAKI
FİLTEKİN ŞEN
HAMİT HAMİTOĞLU
BURAK ÇAPKIN
MEHMET SUNGUR
ŞÜKRÜ CAN ATAGUN
HASAN DOĞAN
MURAT KARAKAN

TOKAT
ALİ OSMAN DALDAL
HASAN ERDAL
MEHMET AÇAR
MUSTAFA AKIN
AYTAÇ KESER

TRABZON
SÜLEYMAN PULAT
MUSTAFA DURMUŞ
YILMAZ KARADENİZ
EMİN MENŞUR
GÖKHAN ŞAHİN
TUBA BİLGİN

TUNCELİ
AYŞE FIRAT

ŞANLIURFA
ismail yavuz
HACI ALMAŞ
Dr. SABİH DALI
OSMAN ÖZMEN
HALİT TOPRAK
HELİL PÜSKÜLLÜ
M. ALİ ÇULCU
MEHMET GÜNEŞ
TAHSİN BİLBAY
HALİL ALKAN
AYŞE KAPLAN
İBRAHİM HALİL ŞAHİN
HÜSNU BİLMEK
KAMİL BABA

HİZMETKAR
ERDOĞAN ÇİLOĞLU
MEHMET HALİL ARSLAN
HÜSEYİN ERDEM

KAMYONET
KAMİL YAVUZER
YAKUP DEMİR
ALİ ŞAHİN
MEHMET ŞAHİN
AYDIN ​​ÇİÇEK
MURAT ERGİN
İZZET BAŞKURT

YOZGAT
NİHAT KAYHAN
YAŞAR DEMİR
HASAN ŞAHİNGÖZ
İLYAS GÜLER

ZONGULDAK
NECDET SARI
AHMET KAVARACI
ADEM ÇETİNKAYA
Yasin Şeytan
MURAT AYHAN

AKSARAY
KAZIM ŞİMŞEK
MUHAMMED TOPAÇ
MUSTAFA SELVİ
BUHARI MÜSLÜM YETİK

BAYBURT
OSMAN GÖRE
KARAMAN
AHMET TAŞKIRAN
ŞUAYİP EROĞLU
GÖKHAN ÖZYER

ŞIRNAK
SABRİ TATAR
MUHAMMED EMİN AKGÜÇ
HÜSNU bahşiş
RAMAZAN UÇKAN

BARTIN
ZİVER GEBİÇ
Yasin Kalem

alacaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu